Voľby do Európskeho parlamentu sa začínajú meniť na frašku - a nie iba na Slovensku!

Do značnej miery si to dnešní europoslanci aj zaslúžia. V rámci politickej korektnosti sa usilovne vyhýbajú pre myšlienku spoločného ekonomického priestoru kľúčovým problémom a nie sú ochotní urobiť ani to najmenšie - obmedziť vlastnú pažravosť.

Paraziti a to nie iba tí naši, pre nás notoricky známi, v celej Európe vetria obrovskú šancu. Ich taktika je jednoduchá - paralelne diskreditovať Európsky parlament, znechutiť čo najviac voličov a zároveň kandidovať na super darmožráčske posty europoslanca. U nás máme ešte jednu špecialitu - sú to často notorické pijavice peňazí z EÚ, obsadzujúce kľúčové posty pri rozdeľovaní peňazí z jej zdrojov.

Znechutení voliči nepôjdu k voľbám, pri volebnej účasti cca 100 000 - 200 000 voličov nie je až taký problém si zabezpečiť tých pár tisíc hlasov, potrebných na zvolenie! Čím viac znechutených voličov, tým väčšia šanca parazitovať na peniazoch daňových poplatníkov z celej EÚ a zároveň tým väčší bordel v takomto parlamente s pochybným mandátom!

Dobre si pozrite kandidátky, ktoré postupne presakujú na verejnosť. Nájdete tam veľmi dobre známe mená super tárajov pravicových demagógov, bláznivých utopických liberálov, všetko notorických štváčov proti myšlienke integrácie v Európe. "Osobnosti", ktoré sa nedokážu presadiť transparentne so svojim programom v regulárnej politickej súťaži doma, zacítili poslednú šancu. Peniažky poslanca europarlamentu sa im samozrejme nehnusia...

Komu vadí myšlienka integrácie v Európe? V našich zaprdených podmienkach máme svoje špecifiká!

NiktošAsociálovi, nule žijúcej zo svojich pozícií v klientskej sieti. Najprv predával predražene štátnej správe za Mečiara, potom sa rýchlo preorientoval a predával pre štát nevýhodne Ivanovi Teflónovičovi. Obchodná marža putovala po zdanení na utajené kontá patrónov klientskej siete. Odmena okrem podielu na zisku bolo vedúce miesto v nejakom štátom vlastnenom podniku, kde zlodejčina mohla pokračovať vo veľkom. To sa podnikalo, keď ľudia ešte nemali skúsenosti so zahraničným obchodom, keď sa dalo zdierať v zmenárni, na colnici, keď bola politicky organizovaná anarchia v štátnej správe. Keď ste čakali na smetisku vo Viedni na kamión jedno akého obchodného reťazca s tovarom po záruke, preložil sa na nákladiak slovenského podnikateľa a hurá na trh do Bratislavy. Zbedačení ľudia ochotne nakupovali aj mliečne výrobky za super východnú cenu.

Zlaté časy pre NiktošAsociálov. Každá aj veľmi sprostá nula s patričnou dávkou drzej arogancie mohla zbohatnúť a hrať sa na dôležitého. Hnusná byrokracia, hygienici, predpisy EÚ! Sloboda hnojiť jahody dyzentériou infikovanými fekáliami z nemocnice, to je ono! Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci, tieto hnusné socanské výmysly! Ekológia fuj! Divoké skládky nebezpečného odpadu dovážaného zo zahraničia, to je demokracia, to je sloboda podnikania! Tento raj kazia byrokrati štátnej správy, preto politici kamaráti z mokrej štvrte cieľavedome likvidujú špecialistov čo tam ešte ostali. Treba zlikvidovať na ministerstve ľudí schopných vypracovať potrebné projekty, pripraviť si legislatívne možnosť tendra na nástenke. Ak nastúpi iný asociál z nepriateľského tábora a využije pripravenú pozíciu, je to na porazenie! Zapoja sa médiá a selektívne slepí strážcovia čistoty podnikania a pomstíme sa hádzaním srač.ek - obľúbený terč Fico! Nechutné odbory, ktoré obťažujú podnikateľov, nevyplácajúcich mzdy! Fuj socani z EÚ, ktorí odborom pomáhajú na úrovni celej Európy!

Úplne najtrápnejšia je banda trápnych niktošov papagájov, produkujúcich predraženú makulatúru pre mafiánov klientskej siete, čo po voľbách obsadili štátnu správu. Keď sa drzosť prevalí, pani Radičová zametie problém pod koberec. Nacisti a komunisti mali na podobné účely ministerstvo propagandy, dnes túto úlohu plnia "think-tanky" plné samozvaných parazitov "expertov". Ochotné médiá v rámci paródie na otvorenú spoločnosť imitujú diskusiu za pomoci týchto NiktošProstitútov. Ako IM bolo dobre, pokiaľ sme nevstúpili do EÚ a neprijali €! Z médií sa na voliča valí príval klamstiev, osočovania, obrana proti tomu sa jednoducho označí za komunistickú demagógiu a ľavičiarsky populizmus!

Pri nízkej volebnej účasti hrozí Slovensku katastrofálna blamáž, že ho bude reprezentovať spolok extrémistických fanatikov - idiotov, ktorí budú kaziť vzduch a robiť hanbu Slovensku na globálnej úrovni!

Pridať komentár

Feedback