Príchod utečencov bol plánovaný, ako aj bombové útoky. Z koho strany?

Už dávnejšie som si položil otázku, čo naši politici sledujú príchodom utečencov. Plánovaným príchodom, ktorému sa NIKTO nesnažil zabrániť. Dnes to už viem, a som zhnusený že moje tušenie malo pravdu. 
Pamätáte si 11. September v USA a dvojičky? Jedna vec je to, že už len málokto verí že ich zhodili teroristi (praví teroristi, nie ľudia vycvičení USA a platení z USA), ja ich nazývam žoldnieri. Po tomto akte, v USA prijali zákony, ktoré boli začiatkom obmedzenia slobody. Všetko samozrejme otočili,  že to robia pre bezpečnosť krajiny, že to kvôli teroristom (skupina ktorú si sami vytvorili a zaplatili). Prijali zákony, ktoré umožňujú odpočúvať ľudí bez súdneho príkazu, zákony, ktoré umožňujú urobiť domovú prehliadku bez súdneho príkazu, zákony ktoré Vás môžu zadržať na neurčito bez súdneho príkazu, a čo k tomu stačí? Stačí ak naznačia že ste terorista, bez dôkazov bez ničoho.  A sem sme, dnes v roku 2015, dospeli aj my, Európania.
Začalo to Lisabonskou zmluvou, kde je jeden s paragrafov, že napadnutej krajine musia všetci pomôcť (čiže nás automaticky zatiahnu do konfliktu, nič by na tom nebolo zlé, keby to nebolo plánované z niekoho strany zatiahnuť všetky krajiny EU do plánovaného konfliktu). Znie to pekne ale hĺbka je inde. Pokračovalo to príchodom utečencov. Všetko to bolo dôkladne naplánované a výsledok resp. odpoveď na otázku prečo, sa nám dostavuje dnes. Naši politici idú a môžu IHNEĎ meniť zákony. Vitajte v policajnom štáte, kde sloboda je už IBA POJEM. Nič viac. Zabudnite na súkromie. Toto by sa im nikdy nepodarilo, nebyť naplánovaného príchodu utečencov a následne teroristické útoky.
V skratke, príchod utečencov naplánovali a dovolili politici EU, nikomu sa to nepáčilo, ale oni ich tvrdohlavo brali a názor ľudí, ktorí ich volili, ich nezaujímal. Zrazu prišli teroristické útoky, a zrazu sú tu nové zákony ako v USA kde človek je len špina, bez práva na slobodu. Cieľom bolo vyvolať strach medzi ľuďmi, aby im nevadilo že takéto zákony sa budú prijímať a toto všetko im geniálne vyšlo.
U nás na Slovensku, sme predsa o krok dopredu, ale v špekulovaní. Náš premiér vyšiel ako vždy z toho ako človek, ktorý sa zastal ľudí. Zastal sa ľudí iba akože, aj keď neviem čo reálne tým dosiahol, nakoľko tu utečencov máme a plán EU s teroristami vyšiel. Ale ako prvý ide vytvárať policajný štát kde môžu odpočúvať  koho chcú, zatýkať koho chcú. Čiže na jednej strane sa tváril ako svätec, staré babičky oklamal a teraz je hrdina. A dokonca má aj policajný štát. Je proste geniálny taktik, čo je vidieť aj na predvolebných preferenciách (aj keď to je tiež jeden veľký blud, ale o tom inokedy).
Toto by sa nikdy nestalo bez tohto teroristického činu vo Francúzku. Ľudia by si nenechali pošliapať základné ľudské práva. Ale teraz to politici hrajú na bezpečnosť, ale to bol cieľ. Docieliť aby sa ľudia báli, a nevadilo im že ich budú bez trestne odpočúvať, že Vám urobia domovú prehliadku bez príkazu súdu, stačí spomenúť slovko terorista. Keď začnú zatvárať ľudí, bez jediného dôkazu, až to bude ´sranda´.
 A toto je len začiatok....
Pre niekoho budem iba konšpirátor, ale ja sa pýtam, čo je konšpirácia? Zatože nám niečo servírujú z TV každý deň to musí byť pravda? Pre mňa nie, pre mňa sú konšpirátori oni, naši politici a skúpené média finančnými skupinami (tie vládnu).

Moja FB fanpage, nechaj LIKE: https://www.facebook.com/obycajnyslovak


 

Pridať komentár

Feedback