Rasizmus je pliaga ľudstva


Na stránkach časopisu Život sa v diskusii k rozhovoru Michaela Szatmáryho o židoch stretli jeho prívrženci s prívržencami antisemitizmu. Každý stojí pevne na svojej strane a v diskusii dáva rôzne prívlastky diskutérom z druhej strany.
Zhrnuli sme argumenty jednej, aj druhej strany a postavili sme sa na stranu slušných ľudí.
Na pomoc Michaelovi Szatmárymu, s ktorým sme vždy viedli korektné diskusie, prinášame vysvetlenie, čo to je židovstvo, jazykom prihlúplych antisemitov, pretože z jeho článku zjavne nič nepochopili.
 Milí antisemiti a antisemitky, čistokrvným Židom môže byť len drôtosrstý Jazvečík. Židmi sú aj ostatní jazvečíky a to, hladkosrstí čierni Felaši, dlhosrstí Sefardi, trpaslíčí Aškenazi a králičí Chazari. Ostatné psy nie sú Židia.
Jazvečíkov spájajú spoločné gény a vernosť k Pánovi podľa Tóry. Ale aj Židia, ktorí sa stali ateistami zostávajú Jazvečíkmi bez Pána, ktorí voľne behajú po ulici alebo sú v psích útulkoch. Narodili sa ako jazvečíky a židmi zostanú.
Ostatní plemená ľudí sú biely ovčiarsky pes, čierny doberman, čínsky čau čau, americký buldog, anglický kokeršpaniel, nemecký ovčiak, ruský chrt, maďarská vyžla a ďalší. Všetci majú svojich pánov. Jedni Ježiša Krista, druhí Alaha, Budhu, Jehovu alebo sú ateistami bez pána a žijú len tak voľne v mestách a na vidieku bez chodenia do kostola  alebo do mešity a dodržiavania náboženských predpisov.
Okrem plemenných ľudí žijú na svete aj ostatní ľudia, ktorí sa nazývajú gójimovia, nežidia, bastardi, orechy, mulati, mestici, portorikánci a pod.. Väčšina ľudí a väčšina psov na svete sú miešanci s rôznymi génmi a vlastnosťami.
Takto to chodí medzi ľuďmi a psami.

Existuje však výnimka. Židom je podľa Halachy aj človek, ktorého fenka bola Jazvečíčka alebo najnovšie, keďže ich bolo málo aj tí, čo majú len otca Žida. Kynológovia s tým nesúhlasia. Všetci ostatní sú orechy.
Najviac Jazvečíkov je v Izraeli, pretože sa ich Nemeckí ovčiaci snažili v 2. svetovej vojne vyhubiť. Predstavte si ako sa cíti týchto pár miliónov nešťastných Židov obklopených stámiliónmi arabských bulteriérov alebo dogami a buldogmi. No nemali by ste s nimi súcit? Pochopili by ste prečo si obstarali jadrové zbrane, ohradili sa plotom a vyzbrojili svoju armádu.
Veľa jazvečíkov je však po celom svete a sú predmetom konšpirácií.
Všetci vieme, že ľudia a psy majú svoje gény, ktoré určujú ich výnimočné schopnosti pre určitú prácu. Tak máme hudobníkov, novinárov, bankárov, úžerníkov a pod..
Jazvečík je síce známy ako "farbiar", najlepší stopovací poľovnícky pes, ktorý nájde stopu postrelenej divej svine aj po troch dňoch. Nie je však pravda, že by MOSSAD bol najlepšia tajná služba, ktorá stopuje Arabov a ľudí po celom svete ako americká NSA.

Konšpiráciám, ktorým veria prihlúpli antisemiti je aj tvrdenie, že fenka jazvečíka Monika Lewinská a suka Madeleine Allbrightová ovplyvňovala prezidenta USA. No uznajte!
Úplná hlúposť je, že svorka jazvečíkov v Rusku nahovárala svorku buldogov v KGB, aby vyhubili ruských chrtov počas existencie SSSR a že Židia zorganizovali celý komunistický puč.
Najnovšie konšpirácie obviňujú Židov, že vo svojich bankách nazhromaždili kosti, ktoré núkajú cez mimovládne organizácie na Ukrajine buldogom, aby zaútočili na Ruských chrtov. Na Slovensku kosti rozdáva Nadácia Charty77, jazvečík Pavel Demeš a celý tretí sektor, aby im bulteriéri, keď budú vo vláde prinášali majetky. To je úplný nezmysel.
Mimovládne organizácie nie sú ovládané Jazvečíkmi, veď ako by mohol byť Žid členom organizácie, ktorá bojuje proti rozlišovaniu ľudí podľa rasy.
Rozlišovaním ľudí sa zaoberajú antisemiti a rozlišovaním psov kynológovia ako sme spomenuli vyššie.
Plemeno Žida podľa Halachy môže určiť len rabín s Tórou a označiť niekoho za Žida môže len Michael Szatmáry s mamičkou a nie nejaký kynológ, ktorý chová plemenných psov. Ľudské rasy rozlišujú len rasisti a antisemiti.
Je paradoxom, že Židia odlišujú svoju rasu a označujú ostatných za rasistov. 
Ako by som Vám to vysvetlil milí antisemiti a antisemitky?"
"Preboha, čo som to napísal? Kde som urobil chybu? Rasista, antisemita, jazvečík, čistokrvný plebejec, musím začať znovu, s toľkými doktorátmi neviem vysvetliť rozmýšľanie slušných ľudí, hanba mi! ... Skúsim zajtra. Teraz sa napijem Lacrimae Christie a odpočiniem si."
 
Epilóg
Ráno sme po príchode do Penziónu u Hanky videli ako Mordechaj Kapusta leží pod stolom a objíma sa s jazvečíkom. Mrmlal ešte zjavne opitý čosi ako "...milujem ťa židko, prečo ma lížeš...potrebuješ sa vyvenčiť... nebuď antijazvečík..."
Vyvenčili sme jazvečíka, oboch sme nakŕmili a uložili do postele.
Na stole sme našli prázdny džbán Lacrimae Christie a záznam z riadneho piatkového zasadnutia Lóže Veľkého Orientu a Byzantského Rítu.

Otec Serafim, veľmajster a Žid Ondrej Hríbik, pokladník.

 

Pridať komentár

Feedback