ÚBOHÝ ŽIVOT

Pred pár dňami sa smerácky šampión v DPH posťažoval, aký vedie úbohý život.

Tento Ficov úbožiak nechtiac povedal viac ako mal v úmysle. Úbohosť sa stáva totiž dominantnou charakterovou črtou mnohých významných osobností a dokonca aj tých najvýznamnejších. Ak predseda vlády použije v súvislosti s novinárom výraz „záchodový pavúk“, tak tento úbožiak napĺňa kvalifikačné predpoklady na miesto honelníka u baču Mečiara. Môžeme sa pochváliť aj úbožiakom, ktorý ešte nikdy nepovedal pravdu, a možno preto je navrhovaný na európskeho sudcu. Zvyšok úbožiakov zo siete tohto nezáchodového pavúka posilní mužstvo, ktoré vedie Big Charakter. Musíme tých extrémistov poraziť. Ak to inak nejde, tak aj zneužívaním funkcií, korupciou, zlodejstvom a v krajnom prípade aj volebným podvodom! A treba skoncovať s konzumáciou horaliek, kávy, nosením tričiek a rôznych nápisov, ktoré dehonestujú národnú inštitúciu. Dosť bolo pokvackaných kobercov. Kradnúť sa má slušne a v oblekoch! Úbožiak s mentálnym obzorom riaditeľa vidieckej polepšovne pre mladistvých to zariadi. Nuž čo? Prežili sme nacizmus, komunizmus a mečiarizmus.

Prežijeme aj ficizmus.

Komentáre

Obrázok používateľa Ján Luterán

Pán Kňažko, radíte prežiť Ficizmus, to je teda ale dosť porazenecký záver Vášho článočku.

Kde je tá Vaša odvaha a ten mohutný hlas, ktorý nás tak burcoval v roku 89 ?

Lebo keď si to národ slovenský prečíta, môže rovno upadnúť do kómy, alebo sa dať kryogénne zmraziť.

A nádejať sa, že keď ich vnuci raz prebudia, tak už nebude Ficizmus, ale bude iný Banditizmus ?

Chcete Vy naozaj skutočnú zmenu k lepšiemu ?

Alebo Vám vcelku vyhovuje aj toto a nechcete to príliš " silovať ", lebo čo keď sa naruší tento síce blbý, ale ako-tak rovnovážny stav ...

Vám osobne sa darí isto nie najhoršie, tak prečo by ste mali niečo " riskovať "...

Mimochodom, neslušalo by sa od Vás napísať aspoň jednu vetu ako odpoveď, aby človek nemal pocit, že tento Váš blog má v skutočnosti s Vami spoločné iba Vaše foto ?

Feedback