Musí Slota niekoho zabiť?

Možno potom začnú polícia a hlavne súdy niečo skutočné robiť. Tento dlhoročný politický hulvát a nevychovaný, viac opitý ako triezvy "spratek" musí toho vedieť požehnane, keď ako predseda SNS a predseda výboru pre dozor nad SIS vládol s požehnaním SMER-u a spolu s ním aj s ďaľšími výtečníkmi z kuchyne HZDS. Tam je asi odpoveď na otázku prečo sa Slotovi za jeho avantúry doteraz v podstate nič nestalo. Strata vodičského preukazu na jeden rok bolo len smiešne "bububu" pre uspokojenie verejnosti (tej hlúpejšej samozrejme)
Škody a míny, ktoré stihol autor výroku "na tankoch na Budapešť" napáchať ako primátor mesta vybuchujú neustále a ešte aj budú, pretože ich autor bol v tomto smere mimoriadne "ekonomicky" aktívny. Pre mňa je nepochopiteľné, že človeku, ktorý preukázal voči mestu takéto "služby" dalo v posledných voľbách na primátora hlas takmer tritisíc občanov Žiliny. Čo ešte musí táto parodická postava politika vyviesť aby ho voliči namiesto dvíhania do kresla radšej opľuvali. Veď čo iné by si za svoje konanie zaslúžil. Žeby sme my Slováci boli naozaj taký sprostý národ, alebo sa to týka len niektorých Žilinčanov? Mám obavy, že nielen ich.
Rodinu si človek nevyberá, za konanie svojich rodičov, súrodencov a blízkych nemôžeme niesť zodpovednosť. Môžeme sa len snažiť ich ovplyvniť. Koaličných partnerov si však strany vyberajú dobrovoľne, samozrejme, že s určitými cieľmi. Správa vecí verejných sa však dotýka každého občana a preto vysoká miera zodpovednosti by mala byť pri výbere koaličných partnerov samozrejmá. Nedám predsa chirurgický nôž do rúk mäsiarovi (bez dehonestácie tohto užitočného povolania) len preto, že viem ako mi za to bude poslušný a vďačný. Tiež by som nezveril ktorýkoľvek úrad niekomu kto si tyká s mafiou. A aj na to budem myslieť pri najbližších voľbách do parlamentu. Bol by som rád, keby tak rozmýšľal aj každý občan.
Považujem za potrebné uviesť, že tento blog je len mojím osobným názorom a nie všeobecným tvrdením.

Pridať komentár

Feedback