Islam je hrozba

V osemdesiatych rokoch som pracoval dosť dlhú dobu v Iraku na to, aby som spoznal mentalitu a názory Arabov o ich usporiadaní sveta. Islam je hrozba pre Európske národy, pre našu kultúru a civilizáciu. Kto tvrdí opak buď nevie o čom hovorí alebo má iné zámery ( ropa, predaj zbraní, demografické problémy a p.) Stačilo si napríklad len pozrieť arabské učebnice a vidieť čím kŕmia hlavy arabských detí vlády týchto krajín.
Bláboly o povinnosti pomôcť imigrantom a kvótach sú len cestou do pekla, z ktorého už nebude návratu. Áno, je strašné vidieť utopené deti, strádajúcich v rôznych imigračných strediskách alebo putujúce kolóny hladných, uzimených a doráňaných ľudských bytostí. Keď sú už tu, tak im treba dať jesť, piť, obliecť a miesto kde sa môžu vyspať. Potom ich však treba poslať tam odkiaľ prišli, nech si vybudujú svoje krajiny  podľa svojich predstáv tak ako sme ich po stáročia budovali my. Porovnávať túto situáciu s imigráciou zo socialistických krajín v minulosti je demagogický nezmysel.
Kto profituje z tejto situácie a kto je za ňu zodpovedný? Kto predáva zbrane povstalcom v Sýrii, Líbii a v Afrike? Komu vyhovuje  pokles cien ropy a destabilizácia arabského sveta a severnej Afriky. V honbe za ziskami a mocenskými záujmami sa celá situácia v regióne vymkla z rúk kresťanskému svetu a teraz za to žneme ovocie. Toto už nie je o pomoci zbedačeným imigrantom ale o prežití Európy takej, aká ešte donedávna bola a o ktorej sme si mysleli, že bude oázou bez vojen a s rastúcou prosperitou.
Už to neplatí a pokiaľ sa nezobudíme a nezastavíme nielen príliv imigrantov ale aj, a to predovšetkým, aj vojny v arabskom svet, tak nám hrozí život v strachu a v obavách o prežitie našej kultúry, ak nie ešte niečo horšie. To nie je strašenie, to je realita, a ak naša politická garnitúra v Bruseli spolu s národnými vládami, NATO a USA nezačnú radikálne konať, tak sa Európa ocitne v boji o svoje prežitie.

Pridať komentár

Feedback