„ Svätý “ pseudoprezident A.Kiska a pápež František. A.Kiska začal prezidentskú volebnú kampaň! Skorým odstúpením A.Kisku sa oslobodí temná budúcnosť Slovenska!

 

Svätý“ pseudoprezident Andrej Kiska sa v stredu 27. júla 2016 stretol s pápežom Františkom v poľskom Krakove, ktorý bol dejiskom 31. ročníka Svetových dní mládeže a opätovne pápeža pozval na návštevu Slovenska. V meste Skawina sa A.Kiska stretol so slovenskými pútnikmi, dobrovoľníkmi a biskupmi Slovenska.

Výjazd A.Kisku do Krakova nebola náhoda ! Ono, veľa náhod, nie je náhoda, ale už systémový zámer ! Ide mu o seba a o prezidentskú moc ! Už začína volebne konsolidovať svoju moc nad Slovenskom ! Takto A.Kiska začal v Krakove už teraz prezidentskú volebnú kampaň ! Má v tom skúsenosti. Predchádzajúcu prezidentskú volebnú kampaň podľa vlastného vyjadrenia začal v predstihu o dva roky, teraz si pridal o rok viac ! Vie však prečo?! Vie, že nebude to ľahké pre jeho zistenú 5 násobnú recidívu od NS SR, úžeru, podvody, zneužitie finančného kapitálu vo voľbách, odhalenú, nečestnú zvrátenú politickú, rodinnú minulosť, ktorú verejne tiež odhalil, prezentoval na svojom facebooku v iných odhalených, zničujúcich súvislostiach prednedávnom jeho rodák a sudca najvyššieho súdu SR.

www.hlavnespravy.sk/harabin-svecova-kryje-pat-pravoplatnych-rozsudkov  Napr. Sudca NS SR sa vyjadril "
„ pani Švecová kryje päť právoplatných rozsudkov najvyššieho súdu, ktoré konštatovali, že firmy prezidenta Kisku zbohatli cez úžernícke úroky na slovenských občanoch...“ ! A vie sa aj to, že: „
Pomáha jej v tom aj pani Bajánková, ktorá nezákonným spôsobom zabránila v Súdnej rade Dr. Strakovi preverovať úžernícke úroky firiem pána Kisku. Pán sudca Straka z Krajského súdu Prešov určite ochotne odpovie, čo je za tým, stačí ho osloviť “.

Nielen ON , pseudo “svätosť“ A.K. vie, ale aj MY = OBČANIA - voliči vieme veľmi dobre, prečo utekal osobne, mediálne s opätovnou prosbou do Krakova, napriek tomu, že minulý rok ho pápež už prijal na audiencii ?! Je to evidentný osobný, politický dlhodobý volebný zámer ! Nám je jasné a je to očividne priehľadné, že najjednoduchšia, najlacnejšia prezidentská volebná kampaň a popularita sa získava na Slovensku, ak sa niekto prilepí, prisaje na významnú osobnosť sveta, svätosť pápeža Františka. Lenže metodika, prenos „svätosti „ nefunguje mechanicky, a cez financie automaticky ! Svätosť, vážnosť, autoritu, kultúra si vyžaduje hodnoty života ako česť, morálku, korektnosť a činy.! A nie viditeľnú faloš, kamufláciu, manipuláciu, pokrytectvo slov a činov !

Viac: http://blogy.hnonline.sk/pouzivatel/marian-ostatnik

Kto nechápe súvislosti, nech aspoň vie, že v úvode uvedené slová A.Kisku „ opätovne pozval pápeža Františka na návštevu Slovenska “ majú vážny /pred/volebný obsah, dosah v budúcej prezidentskej volebnej kampani na Slovensku !

Je absolútne ľudsky,morálne, osobnostne, diplomaticky, štátnicky, prezidentský nedôstojné, neakceptovateľné, hanebné, vnucovať sa, urgovať, siliť a ZNOVU mediálne zdôrazňovať a OPATOVNE pozývať pápeža na Slovensko ! Je vždy jednoduché pozvať, ale to nefinancovať zo svojho!

Vatikán má svoj protokol, diplomatické mechanizmy riešenia, vybavovania pozvánok pre pápeža Františka! Politika hodnôt, ako politická kultúra, diplomacia, protokol išli mimo. Avšak pre pseudo “svätosť“ A.Kisku účel „ svätí“ prostriedky..!

Zámer je neprehliadnuteľný a „SVäTÁ “MUCHA značky A.Kiska “ využije, použije, zneužije všetky osobné, mediálne slizké /pod/vedomé činnosti a manipulácie, akože /ne/viditeľné aj /ne/pracovné možnosti na získanie politického kapitálu, prezidentskej moci ! Má v tom už bohaté, ale nečestné, neférové skúsenosti !

Nastáva totiž rozhodujúca otázka, kto sa z budúcich prezidentských kandidátov bude môcť vo volebnom súboji finančne, osobne a mediálne prezentovať, že behom troch rokov ho pápež prijal na pápežskú audienciu trikrát po sebe ! Nikto ! Takže čestní, potenciálni kandidáti na post prezidenta majte sa na pozore ! Prezidentská volebná kampaň sa teraz začala !!!

Samozrejme, pri dnešnej agresívnej mediálnej, konzumnej, chytráckej, výhodne platenej kampani a neinformovanej, nežiaducej , jednoduchej , nevysvetliteľnej úrovni akože slobodných voličov sa dá predpokladať predbežný výsledok volieb ! Takže,takto si A.Kiska zbiera už vopred 3 násobne za vatikánsku menu, lacný, volebný politický prezidentský kapitál ! Keď sa mu to podarí , to bude slávy, pokryteckých úsmevov, ale len mediálnej, nie osobnej, dôstojnej, hodnotovej a politickej rovine!

A.Kiskovi ide o úspech vo voľbách a prezidentskú moc, prestíž a tu už nepozná žiadne zmilovanie, morálne hranice, a využíva, používa všetky možnosti, nástroje moci, ako je to možné vidieť a odsledovať ! Navyše, teraz už vo výhodnej pozícii psedoprezidenta všetko volebne sofistikovane spravuje a to dokonca za štátne, teda za peniaze daňových poplatníkov !

 

A nakoniec sa orientuje a je všade tam, kde je veľa ľudí, médiá, foto scény na prezentáciu úspechu, sláva, kultúra, menovanie, pôžitok, oceňovanie, tak ako naposledy utekal do Francúzka na ME futbalistov, prijal hokejistov ... a iných a naposledy skladal sľub olympionikov a teraz sa šupol cez Chile, Argentínu na olympiádu v RIU..!

On potrebuje svoju politickú kariéru sústavne odobrovať, legitimizovať cez rôzne druhé úspechy, len nie cez svoje ! Vie, bravúrne využiť prezidentské, mocenské, podnikateľské, politické a športové štruktúry, osobnosti, aktivity, aby sa aspoň takto mohol udržať dlhšie mediálne na pozícii a takto aspoň verejne retušovať svoju nezdvorilú amorálnu volebnú, finančnú, nezdvorilú činnosť! To je „šťastia, radosti pre Slovensko“, že 5 násobný recidivista....a iné, ide ešte vôbec aj do zahraničia a tam sa tváriť „sväto“, Uf..?!

 

ON má zdrvujúcu, amorálnu osobnú minulosť, politický profil a teraz robí všetko možné, aby zahladil svoje osobné a politické deficity..!.
Takto nám zanecháva svoje nekorektné, hrozivé, mrazivé morálne svedectvo hodnôt, nechutnosti, politické prezidentské mínové pole, vážnu toxikáciu politického, volebného prostredia značky muchy A.K! Dosť bolo, a je , už teraz „ svätého“ pseudoprezidenta A.Kisku “!

 

V rámci politickej cesty za pápežom využil A.Kiska nielen neznalých slovenských pútnikov, dobrovoľníkov, ktorí nevedia o jeho minulosti a zámeroch asi nič, ale aj biskupov ! Je však nepochopiteľné, neakceptovateľné až zarážajúce, že cirkevná hierarchia, intelektuálna špička, teda biskupi, naskočili na jeho politický amorálny škripec ! Je paradoxné, že naraz, inak vždy pozorná a ostražitá cirkevná hierarchia podcenila, nezvládla vážnosť, diplomaciu svojej misie a pustila 5 násobného recidivistu, špekulanta, podvodníka až k jeho výsosti pápežovi ! Neskutočné...!

 

Človeku sa nechce veriť, že pozornej, mravnej, spravodlivej cirkvi unikla taká veľká skutočnosť, že doteraz /ne/vedia alebo /ne/chcú vedieť aký vôbec „hriech „ spáchali, že dovolili účasť A.Kisku na oficiálnom celosvetovom kresťanskom podujatí ! To nebola politická, ale katolícka záležitosť ! Všakže páni biskupi..?! Je nešťatie pre slovenský kresťanský národ dávať politickú toxickú muchu A.K., pseudoprezidenta A.Kisku za ukážku kresťanstva, veleby, a mu dovolili, aby ho pápež vôbec prijal a dokonca mu podal ruku ! Keď sa to pápež František najbližšom čase dozvie s kým mal tú česť, tak sa určite od úžasu zhrozí..!

 

Pre cirkevnú hierarchiu bude určite prínosné, ak budem citovať a ONI poznať sudcu NS SR, ktorý s poznaním skutočnosti píše:

Pán Kiska je žiaľbohu synček komunistického papaláša, ktorý za bývalého režimu pravidelne prijímal všetky benefity (luxusné autá, domáce a zahraničné pobyty a rekreácie) vyplývajúce z postavenia jeho ocka, ktorý v rámci politickej servility aktívne vyhadzoval zo škôl tie učiteľky, ktoré chodili do kostola.“ Napriek tomu biskupi poslušne „odslúžili“, urobili povinnú verejnú štafáž a zaštítili mlčaním, utajovanú amorálnu dedičnosť, perzekuovanie učiteliek, neľudsko - právnu činnosť, biľag rodiny A.Kisku !

 

V tomto vrcholovom prípade štátu cirkevná hierarchia nemôže byť len v úzadí a poslušne sa len pozerať, ako sa osobnou, mocenskou aroganciou využíva, zneužíva jej zhovievavosť, nadbytočná korektnosť, tolerantnosť a jej blahosklonnosť ! Mala by sa okamžite dištancovať od A.Kisku a nasadiť, využiť urýchlene vatikánske diplomatické, mechanizmy na eliminovanie , zneužitie politickej arogancie, svojvôle politickej toxickej muchy A.K., pseudoprezidenta A.Kisku ! Ako vidieť, len skorým odstúpením A.Kisku sa oslobodí budúcnosť Slovenska!

 

Až 5 násobný recidivista a politický problematický psedoprezident A.Kiska si dovolil, dokázal svojou a jemu vlastnou aroganciou, cynizmom, bezohľadnosťou, drzosťou svoju politickú zvrátenosť, parazitizmus, čo už asi berie, ako svoju vlastnú mentálne všeobecnú politickú normalitu v podobe prejavu pri oficiálnom otvorení Slovenského domu v Rio de Janeiro:
Olympiáda je sviatkom myšlienok čestnosti, spolupatričnosti, priateľstva „ !

Ktokoľvek iný by to kázal, rečnil, by to bolo možná v poriadku. Ale to rečnil, hovoril ON jeho „svätosť“, pseudoprezident A.Kiska ! Čo nato jeho ľudskosť, čestnosť, morálka, korektnosť..? Má a pozná vôbec takého významné hodnoty života...?!

ON  a jeho svätosť na OH do RIA so svojou minulosťou naozaj nepatri !
A navyše p
očuť a čítať tieto jeho slová o čestnosti myšlienok.... od pokrytca, farizeja, puncovaného recidivistu, korupčníka, parazitistu...... znamená absolútne politické pseudoprezidentské dno, zvrátenosť, osobne fiasko a status totálne nespôsobilého, bez sebareflexie, demoralizovaného človeka s mocou !

 

 

 

Pridať komentár

Feedback