Žalúzie. Skúste žalúzie, pán premiér!

To, čo sme za krajinu, sa dá zdokumentovať i skrz to, ako bývajú naši najvyšší ústavní činitelia.

Doterajší druhý najvyšší ústavný činiteľ si zriadil svoje bývanie ozaj na TOP adrese, priamo v mestskom parku. Do mestského parku sa chodia ľudia prechádzať, pubertiaci sa tam chodia bozkávať na lavičke. V mestskom parku v Košiciach sa okrem týchto činností aj býva. Počas nášho protestu sa mi prihovorila obyvateľka Košíc a posťažovala sa, že nielen že tam bývajú, ale večer sa mestský park pre verejnosť uzavrie a obyvatelia obývajúci mestský park ho majú celý pre seba a provokatívne v ňom venčia svojich psov.

Bývať v mestskom parku je arogancia najhrubšieho zrna a aj náčelník stredoafrickej republiky by si rozmyslel, či bude provokovať obyvateľov tým, že by si svoju rezidenciu postavil v mestskom parku.

Náš tretí najvyšší ústavný činiteľ premiér R. Fico je z pohľadu arogancie moci na tom skoro rovnako ako bývalý predseda parlamentu. Premiér býva v opache veľkosti administratívnej budovy, ktorú arogantne vrazili do štvrte rodinných domov. Kvôli lepšej predstave ľudí, ktorí Bratislavu nepoznajú, si treba predstaviť štvrť rodinných domov aké sú bežné v našich mestách a obciach a následne si treba predstaviť , že do takejto štvrte Vám ktosi vrazí stavbu cca 20 x väčšiu ako je bežný rodinný dom. Samozrejme, táto stavba zatieni domy v okolí a zničí prípadný výhľad.

Presne to je prípad stavby, v ktorej sa rozhodol bývať premiér R.Fico. Tí, čo bývajú v tejto megastavbe sa tešia krásnemu výhľadu, cena za tento výhľad je však taká, že ostatným obyvateľom tento výhľad zničili. Koho by to však zaujímalo, však?

Premiér sa posťažoval, že mu vraj pred oknami lietajú drony. Vrtuľníky s kamerou.

Naša tajná služba minie ročne viac ako 1 mld starých slovenských korún. Neviem, aký rozpočet má Úrad na ochranu ústavných činiteľov, ak však za tieto peniaze nevedia zistiť, kto to púšťa premiérovi pred oknami, niekde sa stala chyba. Neverím, že v akejkoľvek inej krajine by premiérovi lietali pred oknami drony.

V zásade máme dve možnosti: buď si premiér vymýšľa alebo máme neschopnú tajnú službu a iné orgány.

Rada na záver. Ak je to teda tak a tie drony „šmírujú“, skúste žalúzie, pán premiér. Žalúzie. Stiahnete žalúzie a máte pokoj. Síce ak zatiahnete žalúzie, prídete o ten úchvatný výhľad z hradného kopca, ale výmenou zaň bude pokoj od dotieravého dronu.

Komentáre

vy ste uplne blazon pan Hlina ! co je na tom, ze ho niekto tymi kamerami naozaj sleduje? mozno v tom mate prsty vy spolu s Matovicom, lebo nic poriadne nanho nemate, tak ho musime sledovat !

Feedback