Vtipné...

:D

:D ”Aký je rozdiel medzi našou terajšou vládou a obilím?” ”Žiadny. Oboje sa musí vymlátiť, inak pomrieme od hladu.”

:D
Volá bača na druhý kopec: - Ty, Jano, vieš, čo je nového? Vláda padla! - Čože? - Vláda padla! - Čo si hovoril? - Vláda padla, si hluchý? - Nie, ale tak pekne to znie!


:D
Predsedkyňa vlády s ministrom školstva išli na exkurziu po štátnych zariadeniach aby zistili, kde treba investovať do rekonštrukcie.
Prišli do školy - platy malé, jedáleň nevyhovujúca, telocvičňa žiadna, učebníc niet, na energie sa vydávajú milióny, dvere a okná 30 rokov staré.
Riaditeľ pýta peniaze.
Predsedníčka vlády: No viete, je kríza, peňazí niet, nemôžeme dať.
Nasledujúca zastávka je väznica. Nová budova, nová jedáleň, telocvičňa super vybavená, fitness, na celách TV... Riaditeľ pýta peniaze.
Predsedníčka vlády: No vidím, že ešte treba všeličo doplniť, urobiť park, fontánu, cukráreň... dáme vám 500 miliónov.
Keď vylezú von, minister sa prekvapene prihovorí predsedníčke vlády: Nemôžem pochopiť, škola bola stará a nedali sme nič, a na väznicu sme venovali 500 miliónov...?
Predsedníčka pozrie na ministra a povie:
Vieš, ja si tak vždy pomyslím, že do školy my už asi chodiť nebudeme...


:D
Poslanec, ktorý opitý na priechode pre chodcov zrazil dvoch ľudí, sa na súde cez prestávku pýta sudcu, aký verdikt môže očakávať.
Sudca odpovedá:
- No, ten, čo vám hlavou rozbil predné sklo, dostane päť rokov za vlámanie do auta a ten druhý, ktorého náraz odhodil na 15 metrov, dostane osem rokov za útek z miesta činu.

Pridať komentár

Feedback