Politická korektnosť - náhubok na opozičné názory!

Otvorene definovať čo je a čo nie je politicky korektné, si verejne nik netrúfne. Dokonca aj v médiách pre širšiu verejnosť zaznie tento pojem veľmi zriedka. Pokiaľ by sme na základe empirického výskumu potláčaných názorov tento pojem definovali negatívne, ukázalo by sa nad slnko jasne, že tento pojem je totožný s jednou veľmi konkrétnou formou pseudoliberalizmu, presadzovanou od druhej polovice XX. storočia v USA.

Súčasné chápanie demokracie a otvorenej spoločnosti je úplne zvrátené. Najprv sa nejasne určia hranice korektnosti, potom sa samodelegujú ich ochrancovia a v takto ohraničenom piesočku, pokiaľ máte dostatok peňazí a patríte medzi vyvolenú elitu, slobodne Vám umožnia tárať Vaše bezduché drísty v štýle Masažnikova.

Z blogu HN kompletne vymazali Ruda Vaského. Mám podozrenie, že mu v poslednej dobe išlo práve o to! Že svojimi provokáciami chcel ukázať hranice tejto našej komédie hrania sa na demokraciu. Chcelo to poriadneho hlupáka, aby mu ho zatrhol. Priznám sa, že ja som sa na jeho príspevkoch celkom dobre zabával a čakal som, kedy sa mu táto mediálna sebevražda podarí dokonať v plnej kráse. Jeho virtuálne mávanie Roxormi pri troche zdravého rozumu nemohol nik brať vážne. Ako správny recesista sa teraz Rudo na plné kolo rehoce niekde v ústraní. Jeho akčné umenie mu nejaký ustrašenec pomohol dotiahnuť do efektného záveru.

Na Slovensku sa po revolúcii vytvorila úplne absurdná situácia. Oportunisti darmožráči, ospevujúci myšlienky chucpeho mešumeda Mordechaja Kissela, ostali bez práce. Preto sa veľmi ochotne uchopili príležitosti a ako prví prileteli do plejády think-tankov, zriaďovaných tými najdarmožráčskejšími svetovými inštitúciami na svete. Proste rovnaká krvná skupina sa okamžite spozná. Problém je v tom, že oportunista darmožráč sa dostal k svojmu remeslu z donútenia okolnosťami svojho narodenia. Príroda mu chúďatku v hlave nenadelila zodpovedajúci hardware a nakoľko nemá čím myslieť, ochotne odrapoce cudzie názory. Ak politickú korektnosť určujú naše think-tanky plné darmožráčov, zákonite sa celá ich činnosť musela zmeniť na frašku, ktorú zažívame.

Mám veľmi jednoduchý recept na úspory štátneho rozpočtu.

Prestaňme financovať darmožráčov!

Priamo aj nepriamo. Prečo by mali dostávať inštitúcie, v ktorých pracujú, od právnických osôb určené podiely daní. Prečo by mali dostávať granty? Nech ich financujú v plnej miere zo zahraničia. Sú to síce svojim spôsobom sirotince marxizmu-leninizmu, ale tieto siroty sú už dávno bradaté a nevidím dôvod, prečo by ich mala spoločnosť v kríze financovať. Vyčistime školstvo od fakúlt, produkujúcich tisícky politológov, čo nemôžu nájsť zamestnanie. Máme ich už toľko, že päť rokov diéty v čase krízy by im iba prospelo. Zrušme všetky granty na idiotské projekty v štýle Hayekovci. Je neuveriteľné, na aké hovadiny míňa tento štát peniaze v čase krízy. Golfy, nové zbrane pre policajtov, to všetko by mohlo počkať. Na stravu väzňov míňame prostriedky, ktoré by si učiteľka na dôchodku nikdy nemohla dovoliť.

Zrušme investície do športových funkcionárov. Delegácie na športové podujatia sú úplne smiešne, viac funkcionárov, ako športovcov. Výsledky vo väčšine športov sú beztak žalostné. Ak v kríze dotácie do športu a kultúry, tak iba do ľudí, dosahujúcich naozaj špičkové výkony. Ak niekto dokázal investovať miliardy do MS v hokeji a zároveň obmedzovať životnú úroveň dôchodcov, má úplne pomýlené hodnoty.

A mohli by sme pokračovať, od bandy poradcov našich poslancov, samozvaných expertov vlády, ... atď.! Miliardy letia do vzduchu! Dotujeme podnikanie DSS viac ako miliardou ročne, v tomto štáte sa plytvá jedna radosť. Ale podľa najkrajšieho a najmúdrejšieho ekonóma sveta treba babke zvýšiť DPH na mlieko a rohlíky a naordinovať jej ekonomické nájomné. Nie je náhoda, že aj on pochádza z týchto darmožráčskach kruhov, podobne ako naša premiérka. Títo ľudia v skutočnosti nikdy nepracovali, vždy žili v nejakých skleníkoch pre darmožráčov, izolovaní od reálneho života. Podľa toho aj ich vládnutie vypadá!

Ale je politicky korektné, lebo hranice korektnosti si tak určili!

Je to asi hodnotovým systémom týchto "expertov" na všetko. Na jednej strane sa znížia príspevky za poistencov štátu, ktoré pokrývajú iba 25% nákladov na ich liečenie. Ak sa nemocnice dostanú zákonite do deficitov, Ivan Miklóš za hlasného trúbenia médií oddlžuje nemocnice smiešnou čiastkou rádovo stoviek miliónov €, hoci im v reále dlží za poistencov štátu desiatky miliárd! Pentliarik nehanebne klame v médiách o platoch lekárov, toto všetko je politicky korektné.

Rekapitulujem.

Politicky korektný je parazitizmus, klamstvo, zlodejčina, hlúposť, plytvanie.

Politicky nekorektný je transfigurujúci recestista Rudolf Vaský, ktorý upozorňuje arogantných vládnucich politicky korektných narcistov, že ich NIEKTO, KOMU RUPNÚ NERVY, môže praštiť Roxorom po hlave.

VIVAT DEMOKRACIA, SLOBODA A POLITICKÁ KOREKTNOSŤ. A HLAVNE HLÚPOSŤ VOLIČOV, ČO SÚ SCHOPNÍ ODOVZDAŤ SVOJ HLAS POLITIKOM S PODOBNOU POLITICKY KOREKTNOU MORÁLKOU.

Kópia tohto príspevku je na :

http://hn-blog.webnode.sk/

kde sa teším aj na Vaše vulgárne reakcie, z ktorých vôbec nemám strach a naopak sa na nich dobre pobavím.

 

Komentáre

Obrázok používateľa Súdruh Rudolf Bacílek

Leonárdko Kamarát !

Já sem včúl s Vaským vyprávjel on je tu :
http://www.thoughts.com/johnybgood

Ná á včúl on my na tento tvoj článek povjedeu toto :

Wow, wow, woooooooooooow !

Áááá, Hááááá, Háááááá, Leonardko !

Ty si trafil klinec tak presne po hlavičke že už sa presnejšie trafiť ani nedal !

Leonardko ! Ty si génius !

Leodardko ! Ty si gigant, ty si obor ktorý týmto článkom rozpučil hnidu, ty si týmto článkom zašliapol červíka morálneho bankrotu !

Tento článok bude jedného dňa zapísaný do Ústavu Pamäti Národa !

Leonardko, týmto článkom ty si postavil večný monument tejto TOTÁLNE MORÁLNE ZBANKROTOVANEJ A FINGOVANEJ Dzurindovsko - Ficovskej demokracie !

Vďaka v mene celého orabovaného a ošvindlovaného Slovenského Národa !

Feedback