Partnerstvo je dôležité. V súkromí, ale aj v biznise

Partnerstvo je dôležitá vec, ktorá nás sprevádza celým životom. Už od raného veku hľadáme v živote tých správnych ľudí – priateľov a partnerov, ktorí s nami zdieľajú rovnaké hodnoty, myšlienky a názory. Partnerstvo nás totiž poháňa vpred. Rovnako je to aj vo svete biznisu. Žiadna firma by to nedotiahla ďaleko, nebyť silných a spoľahlivých partnerstiev. Výnimkou nie je ani Microsoft.

Práve preto sa okrem iných aktivít každoročne s našimi partnermi stretávame aj na globálnej konferencii Microsoft Worldwide Partner Conference. Zúčastňuje sa jej niekoľko tisícok našich najlepších partnerov z celého sveta a je to jedinečné miesto pre výmenu skúseností. Práve teraz sa táto konferencia koná v Spojených štátoch amerických vo Washingtone. Reflektuje kľúčové megatrendy v piatich oblastiach - Cloud, Big Data, mobilita a zariadenia, Enterprise Social a Leadership, Sales & Marketing.

Slovensko vo Washingtone tento rok reprezentuje aj lokálny partner roka 2014, spoločnosť Millennium. Tá dodáva na trh jedinečné a inovatívne riešenia práve s použitím našich technológií a na Worldwide Partner Conference si spomínané ocenenie aj prevzala. Okrem tohto malého slovenského highlightu sme sa dočkali tiež predstavenia cloudových riešení, ktoré výrazne znižujú náklady, zvyšujú efektivitu spracovania narastajúceho počtu dát v spoločnostiach či radikálne skracujú čas potrebný na vytváranie cloudových služieb pre rôznych zákazníkov.

Na Slovensku tvorí sieť partnerov spoločnosti Microsoft takmer 1 200 spoločností. Ak sa darí im, darí sa aj nám. Verím, že táto rovnica platí aj opačne a že ďalší rok sa opäť stretneme aj na World Partner Conference. 

Tento článok sa vám nepáči.

Pridať komentár

Feedback