Zrušme TV koncesiu, dajme STV pod zákon, zastavme tunelovanie a hlavne Slovensko odpolitizujme a vráťme občanom !

Neexistuje väčšie " svinstvo " proti občanom Slovenska ako je prípad tzv."  verejnoprávnej TV ", lebo toto sa nedá " obísť "... 
To " svinstvo " má viaceré roviny, cez ktoré sú občania okrádaní duchovne, finančne a navyše sú viacnásobne zneužívaní.  
Lebo mafiánska banda okolo štátnej televízie a rozhlasu si urobila zo štátneho elektronického média nástroj kšeftu a vydierania. 
Občania Slovenska po desaťročiach útlaku musia oslobodiť seba a štát od politickej, mediálnej a klasickej mafie, ktorá RTVS ovláda. 
Tá mafia funguje ako šialený štátny kolotoč riadený psychopatmi, ktorý ak sa nezastaví, v jednom momente niekomu " rupne ". 
Tomu treba zabrániť, lebo dôsledky môžu byť pre štát a teda občanov viac, či menej nepríjemné a pre niektorých až fatálne. 
Lebo pocity ľudí spred 50 rokov v súvislosti s vtedajšou komunistickou TV a terajšou mafiánskou RTVS sú v podstate totožné. 
Pred 50 timi rokmi bol občan otrok, nemohol nikam ujsť a bol nútený pozerať zločineckú ideologistickú komunistickú televíziu. 
Jej vysielanie riadil idologický tajomník ÚV KSČ a aby ľuďom z červenej špiny nebolo na vracanie, maskovali to " inscenačné pondelky ". 
Za roky 1956 - 1989 komunistická " hlásna trúba " vyrobila neskutočné množstvo zločinov tým ako ich obhajovala, tutlala a ľuďom klamala. 
Žiaľ, po roku 89 v tom pokračovala ďalej v omnoho nebezpečnejšej fašisticko - komunistickej podobe zabalenej do " pseudodemokracie ".   
Dnes občan RTVS prakticky nepozerá, lebo nemá čo, musí však mafii povinne zaplatiť výpalné, lebo "stupídny zástrčkový zákon "...? 
RTVS porušuje zákon tým, že prakticky nič nevyrába, nie je pluralitná, vzdelávacia a ani kultúrna a občianska, je iba politicky mafiánska. 
Porušuje všetko čo sa len dá na báze programovej, materiálnej, zamestnaneckej, kultúrnej, ľudskej a hlavne " zabíja " informačnú slobodu. 
Nehospodárnosť vo veci technického vysielania cez DVB -T je do neba volajúca cenou, o " reálnom " pokrytí signálom ani nehovoriac. 
Satelitné vysielanie je ďalšia predražená kapitola v podobe nadsadenej ceny, monopolu a minimálneho počtu vysielaných kanálov. 
RTVS je zločinecká socialistická politická hlásna trúba a práčka na to, aby sa peniaze koncesionárov a štátu presúvali na účty kšeftárov. 
Nájde sa niekto, kto verí ideologickým propagandistickým žvástom, že tento mafiánsky moloch má právo na navýšenie financií ?! 
Niečo také neexistuje, lebo RTVS sa doslova " topí " v nadbytku peňazí a len sa tam špekuluje ako bezpracne získať od ľudí ďalšie. 
Koncesiu ako nástroj vydierania proti občanom je treba okamžite zrušiť, príkladov v rámci EÚ bez platby koncesií je viac než dosť !  
Otázka na Slovensku už ale nie je o tom, čo by bolo treba urobiť s RTVS a celou tou mafiou okolo, lebo tu je omnoho väčší problém. 
Tu je všetko okolo štátu a jej reprezentantov v podobe politikov a úradníkov prepojené navzájom smerom k mafii a to je PROBLÉM ! 
Ruka ruku myje, vrana vrane oko nevykole, ryba smrdí od hlavy a na Slovensku sa nedá čurať proti vetru, vráti sa Vám to do tváre ! 
Môžeme si my občania navrávať čo len chceme, opakovať známe veci, pokiaľ sa sami nezmeníme, nič sa tu nezmení k lepšiemu. 
Ako nájsť recept na skutočnú zmenu fungovania Slovenska, keď všetky najdôležitejšie mechanizmy v štáte ovládla sofistikovaná mafia ? 
Jediným spôsobom je na začiatok dať dohromady ľudí, ktorí chápu, prečo Slovensko v terajšom stave nie je reálny štát pre občanov.  
A verejnou diskusiou nájsť riešenie na efektívnu zmenu, inak sa tento štát postupne aj v občianskej rovine dostane do stavu mafie. 
Lebo všetci tí politici sprava doľava a štátni zamestnanci nemajú žiadny záujem na skutočnej zmene fungovania štátu pre občana. 
Majú záujem len na zvyšovaní svojich platov a " dôležitosti ", samotná ekonomická a morálna efektivita štátu je im " ukradnutá ".
Diskutujme o reálnych možnostiach ako dokážu občania na Slovensku zmeniť mafiánsky štát na občiansky.
Trestný sudca s praxou 36 rokov odhaľuje štátne praktiky oligomafie na Slovensku !

Pridať komentár

Feedback