Nech žijú „vlastizradcovia“.

„Ak by bolo Slovensko skutočne právnym štátom, tak opozícia by sedela vo väzení za vlastizradu“. V tomto zmysle sa p. premiér Róbert Fico vyjadril po...

„Ak by bolo Slovensko skutočne právnym štátom, tak opozícia by sedela vo väzení za vlastizradu“.
V tomto zmysle sa p. premiér Róbert Fico vyjadril po sneme SMER-u, na ktorom skutočne chýbali len zdravice oddaných pionierov.

Nevdojak som si pri tom skoro s nostalgiou spomenul na jeden míting v pohnutých mečiarovských časoch, kedy som verejne položil otázku už nebohému poslancovi za HZDS Dušanovi Slobodníkovi „prečo stále útočia na Čechov a Maďarov“.
To som nemal robiť, keďže potom sa na mňa vzniesla spŕška hlasných a veľmi „inteligent-
ných“ označení, medzi ktorými bolo to najslušnejšie „vlastizradca“

Aké z toho plynie ponaučenie?
Vlastizradcovia sú predovšetkým tí, ktorí s nami roduvernými a pravými Slovákmi nesúhla-
sia.
Je tiež potrebné povedať, že vtedy a ako aj v budúcnosti budú tí praví a roduverní Slováci len z istých neštandardných politických skupín, ktoré chcú budovať tzv. „sociálny štát“, čo znamená „rovnosť v chudobe“

Ale vráťme sa k predsedovi SMER-u.
Pán Fico zjavne vo svojom plamennom prejave spojil vlastizradu, ktorou počastoval opozičných politikov s údajnou podvodnou privatizáciou SPP.

Ale ak je to takto, prečo z vlastizrady neobvinil aj svojich koaličných partnerov, ktorí v čase tzv. „divokej privatizácie“ rozkradli Slovensko? A ak obviňuje z vlastizrady tých, čo štátne podniky riadne a transparentne predali, aby boli tieto konkurencieschopné a podieľali sa na súčasnom hospodárskom raste, ktorým sa ako ukradnutými šatami chce pán premiér chváliť,
čo si už máme myslieť o predaji za korunu kamarátom, ktorí následne ľudí vykopli a rozpredali takpovediac na súčiastky?
To v réžii HZDS a SNS už nie je vlastizradou?

Ak si dovolil sám predseda vlády v spojitosti s privatizáciou niekoho označiť za vlastizradcu, čo je potom ON, keď svojou „nepoškvrnenou autoritou“ posvätil takých, ako sú jeho koaliční partneri?

Ale prečo pána premiéra tak strašne privatizácia SPP a možno i ďalších štátnych podnikov tak hrozne trápi? A to až tak, že ich nazval vlastizradcami?

V nechutných obvineniach p. premiéra cítiť zlosť a frustráciu. Iste si pri týchto vlastizradcovských obvineniach spomína na politické obsadenie istého monopolu SDĽ-kou.
To boli časy. A aké by to bolo teraz fantastické, keby vo všetkých týchto štátnych monopoloch sedeli jeho nominanti. Aký obrovský vlpyv by mal na ceny energií a tým aj na manipuláciu menej rozhľadených občanov. Ako ľahko a fantasticky by ich mohol korumpo-
vať.
A teraz je všetko vďaka tej vlastizradcovskej opozícii preč.
Človek má občas pocit že tá vlasť je vlasne Róbert Fico a nie Slovensko.

Obmedzenie nezávislosti regulačných úradov je len slabá náplasť na opozíciou spôsobenú
„krivdu“

Ale len keď sa tak zamyslím nad všetkým čo tá bývala „vlastizradná“ vláda Slovensku spôsobila vstupom do EU začínajúc a vysokým hospodárskym rastom končiac ( aj vďaka privatizácií) chce sa mi iba zakričať:

„Nech žijú „vlastizradcovia“

Pridať komentár

Feedback